Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas

Prekės kodas: 319

Turimas kiekis: 1

„Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas" autoriai – televizijos žaidimų ir laidų vedėjai, kūrėjai bei prodiuseriai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Puikus žaidimas! Dabar ne tik stebėsime "Auksinį protą" per TV, bet ir patys tapsime aktyviais jo dalyviais namuose. Tai suteiks daug nuostabių emocijų visiems šeimos nariams!!!

Tai intelektinis žaidimas suaugusiesiems, kurio tikslas pereiti tris atkrentamuosius turus ir finale susikauti su stipriausiu varžovu. Pirmieji du turai – komandiniai, trečiasis ir finalas skirti asmeninėms proto kovoms. Azarto, netikėtumo ir smagaus juoko žaidimui suteikia džokerio kortelės, nuo kurių nuskaičius QR kodus užduotis žaidėjams pateikia patys TV žaidimo vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas. Žaidimas skirtas 2–6 žaidėjams, trukmė – apie 60 minučių.

Žaidimą „Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas" smagu žaisti ne tik protuoliams, kurie svajoja išmėginti žinias televizijos studijoje, bet ir su šeima ar draugais. Azartas, diskusijos ir juokas – neatsiejama šio žaidimo dalis.

€1999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti