Detoksikaciniai padų pleistrai \'KINOKI\' 10 vnt.

Prekės kodas: 85

Turimas kiekis: 20

Šie detoksikaciniai padų pleistrai padės jums išvalyti toksinus ir palaikyti geresnę savijautą.

€199 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šiuos detoksikacinius pleistrus itin lengva naudoti: prieš einant miegoti nuplaukite ir pilnai nusausinkite padus, atplėškite nuo pleistro lipnų pagrindą, uždėkite ant abiejų pėdų centro. Atsikėlus ryte nuimkite ir išmeskite pleistrus, likučius nuo pėdų nuplaukite vandeniu ir muilu. Paprastai pleistrams suveikti reikia 6-8 valandų, tad juos patogiausia naudoti naktį.

"KINOKI" pėdų pleistrų sudėtyje esančios medžiagos pritraukia ir sujungia nešvarumus. Pleistrai, skatindami kraujotaką paduose, ištraukia drėgmę (prakaitą) kartu su nešvarumais ir toksinais.

Tokia pėdų stimuliacija padeda suardyti vandens ir nešvarumų molekules, kurios užkerta kelią kraujotakai ir limfos apykaitai. Organizmo valymas natūraliai prasideda mūsų pėdose.

"KINOKI" pleistrų sudėtyje esančios medžiagos: bambuko actas, turmalinas, kukurūzų krakmolas, medžio actas, augaliniai milteliai ir vitaminas C.

Šios medžiagos pakelia energijos lygį organizme, sumažina skausmą, nuovargį, stresą. Taip pat pleistrai padeda panaikinti pėdų grybelį, skatina medžiagų apykaitą ir kraujotaką.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti